MTHS Firmaları Hangileri ? Mths hizmeti Nedir ? Mths Hizmet bedeli nedir ? Mths Nedir ? MTHS Giriş, MTHS bilgi toplumu hizmetleri, Bilgi Toplumu Hizmetleri

Bilgi Toplumu Hizmetleri zorunlu bir hizmet midir ? Eğer zorunlu bir hizmetse hangi şirketler için zorunludur gibi çok karmaşık görünen ancak MTHS yönetmelikleri kapsamında net şekilde tanımlanmış bilgiler tüm bu soruların cevaplarını açıklamaktadır. Sermaye şirketlerinden hangileri MTHS yada bilgi Toplumu Hizmetleri almalı bu konuda sayfamızı inceleyebilirsiniz.

MTHS Firmaları Hangileri ?

Bilgi toplumu hizmetleri yada MTHS Hizmeti olarak bilinen MTHS sadece bakanlık tarafından MTHS Hizmeti konusunda faaliyet iznine sahip firmalar tarafından verilmektedir. MTHS Hizmeti veren firmalar arasında müşteri memenuniyeti odaklı çalışan ve yönetmeliklere tam uyumlu hizmet veren TTR MTHS ile MTHS Yükümlülüğünüzü eksiksiz olarak yerine getirebilirsiniz.

MTHS hizmeti nedir ?

Bağımsız denetim, bağımsız denetime tabi firmalar yada bilgi toplumu hizmetleri denince akla gelen MTHS Hizmeti, 2013 yılında yürürlüğe giren Ticaret Kanunu kapsamında sadece bağımsız denetime tabi sermaye şirketleri tarafından kullanılması zorunlu bir hizmettir.

Mths Hizmet bedeli nedir ?

Bilgi toplumu hizmetleri yada MTHS hizmeti olarak bilinen hizmet bedeli her MTHS sağlayıcı firma tarafından kendi fiyat politikalarına göre belirlenmektedir. TTR MTHS olarak istikrarlı MTHS fiyat politikası ile MTHS Hizmeti sunmaktadır.

MTHS Giriş

MTHS Yazılımı sadece sermaye şirketini temsile yetkili kişilerin e-imzası ile kullanılmaktadır. MTHS Giriş için MTHS Resmi web sitesini kullanabilirsiniz.

Bilgi Toplumu Hizmetleri | MTHS

TTR MTHS, TTR Bilişim Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

Muminderesi Sokak. No:42/12 Sahrayıcedid,Kadıköy - İstanbul

Telefon: 0 (216) 355 75 37

Email: mths@ttr.com.tr

Bilgi Toplumu Hizmetleri | MTHS